Sempati Veteriner Kliniği
EVCİL HAYVAN İLANLARI

Hızlı, kolay ve fotoğraflı ilan verin. Üstelik tamamen ücretsiz...   Sempati Veteriner Kliniği

Aktif KonularSON İLANLAR  Forum Üyelerini GösterÜYELER  TakvimTAKVİM  Forumu AraİLAN ARAMA  YardımYARDIM

Kayıt Ol*** YENİ ÜYELİK ***  GirişOTURUM AÇ (GİRİŞ)

Giriş Sayfanız Yapın    Favorilerinize Ekleyin    Tavsiye Edin    Site Kullanım Şartları    Evcil.info 'ya Reklam Verin !      
Son İlanlar :  

2 Dişi Guiena pinglerimize erkek eş arıyoruz (6-7) Çorlu Golden yavrularımıza yuva arıyoruz.. Safkan anne altından yorkshire terier bebekler saka melezi isteyenler EV ÜRETİMİ SAF KAN VE IRK GARANTİLİ YAVRULAR VİNODAN HARİKA SİYAH ALMAN ÇOBAN YAVRULARI VİNODAN MÜKEMMEL YAVRULAR...!!!! SATILIK SİYAH ALMAN ÇOBAN YAVRULARI Çok Nadir Bulunan British Fold Golden Point Kangal yavruları Ücretsiz Husky Satılık pomeranian scotish fold ariyorum. malatya elazig cevresinde Dişi pekinez Ankara - 3 Numara Terrier Ücretsiz Safkan Yorkshire terier bebekler izmir ücretsiz küçük ırk arıyorum ücretsiz maltese ya da yorkshire arıyorum Scotish fold ve scotish straight yavrular Satılık Ara Papağanı satılık saka melezleri / yeni ilan erkek yavrular.. Irk garantili Son Pincher yavruları !! Satılık saka melezleri / görsel mevcut Safkan pug yavrularım... 05064242829 İran Kedisi Mavi Gözlü Nokta Burun Mayıs 2016 Guineapiglerimiz Mayıs 2016 Guineapiglerimiz Kıvırcık Guinea Pig FRENCH BULLDOG YAVRUCAKLAR.. INGILIZ BULLDOG YAVRUSU ARANIR karbeyaz maviş iran kedisi Ücretli sahiplendirilecek safkan rotweiller Guineapig Safkan Sahiplendirilecek Guineapig Safkan Sahiplendirilecekk Guineapig Safkan Sahiplendirilecekk Guineapig yavrular Şirin Pincher Yavrular Mops - Pug Erkek Yavru Ucretsız Alan KorumaYapabilecek Sert Rottweiler Satılık Golden Yavruları Satılık Doberman Yavruları scottish fold ve british shorthair Veteriner hekimden anne altında scottishfold bebek Amerikan Akita PUG arıyorum küçük oğlum için ücretlide olur yavru beagle yuva arıyoruz SAHİPLENMEK İÇİN PEKİNEZ ARIYORUM Satılık saka melezi ücretsiz yavru köpek sahiplenmek istiyorum Türkiye'nin En Güzel BooDog Yavruları Pomeranian Boo Yavruları ÜCRETSİZ ANKARA KEDİSİ SAHİPLENDİRME İran Kedisi Arıyorum ücretsiz van kedi yavrusu arıyorum ücretsiz chinchilla yavrusu arıyorum 2.5 aylık british shorthair blupoint yavrumuz Reçe British shorthair blupoint yavru Reçelimizi veriyo kucuk ırk kopek sahiplenmek istiyorum Safkan British Shorthair İran Himalayan Redpoint Kedime Eş Arıyorum Satılık Sultan Papağanı Ve Kafesi Scottish Fold 3 aylık erkek İZMİRDEN BEYAZ İRAN KEDİSİ ÜCRETLİ SAHİPLENİCEM iran kedisi 2 AYLIK ERKEK (0 NUMARA) YORKSHIRE TERRIER TEACUP Yorkshire terrier arıyorum :) 2.5 aylık İran kedisi.. Çok tatlı Alınık İran Kedisi/British Shorthair/Scottish Fold SAFKAN SHIH TZU YAVRULARI EV ORTAMINDA ANNE ALTIND Shih Tzu cinsi dişi köpek arıyorum Gaziantep iran kedisi arıyoruz. 40 günlük golden yavrularımız ÜCRETSİZ BALIK ARIYORUM SATILIK POMERANİAN YAVRULARI SATILIK SAĞLIK KARNELİ GOLDEN YAVRULARI yorkshire dişi bebek British shorthair silver tabby 2 aylık dişi SATILIK FRENCH BULLDOG YAVRULARI SATILIK BLUE CANE CORSO YAVRULARI

Köpek İlanları, Ücretsiz Köpek Verenler, Satılık Köpekler, Satılık Köpek İlanları Köpek İlanları, Ücretsiz Köpek Arayanlar, Köpek Alma İlanları, Köpek Arıyorum Kedi İlanları, Ücretsiz Kedi Verenler, Satılık Kediler, Satılık Kedi İlanları Kedi İlanları, Ücretsiz Kedi Arayanlar, Kedi Alma İlanları, Kedi Arıyorum
Tavşan İlanları Balık / Akvaryum İlanları Hamster İlanları Kaplumbağa İlanları
Kuş İlanları Diğer Evcil Hayvan İlanları Evcil Hayvan Rehberi Evcil Hayvan İlanları Arama

"Önce Sevgi, Sonra Sempati"

Selçuklu / KONYA

www.SempatiVet.com

180x90 Text Reklam

BURAYA REKLAM VERİN !

3 Aylık Reklam : 100 TL

1 Yıllık Reklam : 250 TL

Sosyal Medyada 1 NUMARA !

FB    TW    GP    YT    FS

www.SempatiVet.com

180x90 Text Reklam

BURAYA REKLAM VERİN !

180x90 Text Reklam

BURAYA REKLAM VERİN !

Beğen 'e tıklayın; Evcil.info 'yu Facebooktan Takip Edin ! Yeni İlanlar Anında Facebook Sayfamızda...

Share

Site Kuralları (Kilitli Forum Kilitli Forum)
 Evcil.info - Evcil Hayvan İlanları :Evcil.info :Site Kuralları
Mesaj icon Konu: Site Kuralları(Kapalı Konu Kapalı Konu) Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
ByCompleX
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 79
bullet Konu: Site Kuralları
    Gönderim Zamanı: 29.Eylül.2006 Saat 07:03

Sitemize hoş geldiniz. Lütfen aşağıdaki kurallara uyunuz ;

1) Bu site, bilgi paylaşımı amacıyla kurulmuştur. Yazılan tüm mesajlardan, verilen tüm ilanlardan, yapılan tüm yorumlardan ve kullanıcıların site içerisinde yaptıkları tüm aktivitelerden sadece kullanıcının kendisi sorumludur. Evcil.info, verilen ilanların doğruluğunu garanti etmediği gibi, ilanları kontrol etme zorunluluğunu da kabul etmez. Evcil.info bu sitede, kullanıcıların yaptıkları hiç bir aktiviteden sorumlu değildir.

2) Evcil.info, verilen ilanlardan hiç bir ticari kazanç elde etmez, komisyon almaz, komisyon vermez. İlanlarda istenilen ücretler, verilen bilgiler vb.. doğrulukları tamamen kullanıcının sorumluluğundadır. Olası dolandırıcılık vakalarına karşı dikkatli olmanızı önemle hatırlatırız. Evcil.info 'da güvenli ticaret sistemi yoktur. Sistem sadece ilan verilmesi ve gerekli bilgilerin ilana eklenmesi şeklinde işlemektedir. Bu nedenle hiç bir kontrol imkanı yoktur. Yaptığınız tüm ticari aktivitelerde tüm sorumluluk size aittir. Evcil.info, satılan veya ücretsiz verilen hayvanların gerçekten ilanda belirtildiği şekilde olduğunu garanti etmediği gibi, hayvanı alacak kişinin de alma amacını bilemez, aldıktan sonra ne yapacağını bilemez ve tüm bu işlemlerde hiç bir sorumluluk kabul etmez !

3) Forumumuz üzerinden alınan herhangi bilgi veya dosyanın doğuracağı problemlerden kullanıcı kendi mesuldür. Forumumuz bir bilgi paylaşım platformudur ve buradan edinilen bilgi veya dosyaları kullanmak özgürlüğü tamamen kullanıcıya aittir.

4) Forum katılımcıları yeni bir Konu Başlığı açmadan önce o Konunun forumda mevcut olup olmadığını kontrol etmeliler. Bunun için forumun arama Özelliği kullanılabilir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren Konular açılamaz.

5) Forumun resmi dili Türkçe'dir. İngilizce de uluslararası bir dil olduğu için İngilizce forum bölümünde kullanılabilir.

6) Kişisel tartışma ve fikirler özel mesaj servisi ile yapılmalıdır. Bu tip yazışmalar görünür başlıklar altında yapıldığı takdirde ilgili başlık kapatılır ve konu devam edemez.

7) Yöneticiler her yazılan mesajı göremeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir Mesajla karşılaştığınızda lütfen o bölüm ile ilgilenen yöneticilere bildiriniz.

8) Mesaj yazarken büyük Harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız. Konu Başlıklarını Konunun içeriğini ifade eden şekilde seçmeniz gerekiyor. Konu ile alakalı olmayan başlıklar silinebilir. Buna yapılan itirazlar gözönüne alınmaz.

9) Boarda yazılacak Konular ilgili Konu Başlıkları altına yazılmalıdır. Bu Özellikle Dikkat etmenizi rica ediyoruz.

10) Üye olurken ahlaksız isim seçmek, imzalara Siyasi Amaçlı yazılar yazmak, Reklam yapmak yasaktır. Resim olarak kesinlikle açık ya da politika ile ilgili bir Resim olmamalı ve kesinlikle bir Partinin Simgesi olan Logolar kullanılmamalıdır. Aksi halde Üyeliğiniz silinebilir. !!! Bu ilk defa olmuş olsa bile, bu sadece Adminlerin takdirine kalmış bir durumdur.

11) Forumumuza Bilimsel yazılar yazılabilir. Forumumuzda müstehcen yazılar yazmak müstehcen Resimler vermek ya da Link vermek kesinlikle yasaktır, aksini yapanların derhal yazı yazma yetkileri alınacaktır.

12) Yöneticiler, yazılan Yazının Konusuyla ilgili olmayan bir Bölümde yazıldığına karar verirlerse yazıyı uygun bölüme aktarır veya silerler. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması Yönetici yetkisindedir.

13) Forum Yönetimi tarafından, aynı Kişinin birden fazla Rumuz veya isimle, farklı Kişilermiş gibi aynı Konuda görüş belirttiğini tespit etmesi durumunda, Kişinin tüm Mesajları silinir ve foruma girişi yasaklanır.Yine buna bağlı olarak aynı Kişinin birden fazla e Mail Adresi ile başvurarak farklı isimler ile yazdığının tespit edilmesi durumunda forumda olan Üyeliği derhal silinir.

14) Bu forum gönüllü ve Amatör katılım anlayışıyla Fikir alış-verişinde bulunulması, Dostluk Kardeşlik ve ahlaki kurallar dahilinde Sohbetlerin yapılabileceği bir mekan olması için kurulmuştur. Amaç dışı kullanmak yasaktır.

15) Forumun işleyiş ve Kuralları konusunda katılımcıları Bilgilendirmek Adminlerin veya Moderatörlerin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.

16) Hiç bir forum hakkında ve bu forum hakkında karalayıcı, yöneticilerini küçük düşürücü, aşağılayıcı kelimeler kullanılamaz. Böyle bir yanılgıya düşen Üyelerin Üyelikleri hiç bir ihtar verilmeksizin derhal silinecektir!

17) Başka bir Üye için ağza alınmayacak Laflar yada aşağılayıcı Cümleler kullanan, yada her türlü forumun huzurunu kaçırmak isteyen Kullanıcılar hakkında derhal 1. ihtar verilir, aynı hatayi ikinci defa yapıldığında derhal forumumuzdan uzaklaştırılırlar.

18) Forumun Kurallarına uymayan Katılımcıların Forumda yazı yazması engellenecektir. Bu işlem ihtar verilmeden de yapılabılır.

19) Forum Kuralları her zaman değiştirebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir. O zaman öyle bir kural yoktu diye itiraz edilemez.

20) Forumda Üye olan her Üye, Üyelik Kurallarını tamamen okumuş ve kabul etmiş sayılacağından, sonradan bilmiyordum yada görmedim gibi bir Beyanat kabul edilmez.

21) Gizlilik İlkeleri Kişisel Bilgileriniz : Foruma üye olurken girdiğiniz kişisel bilgileriz sadece forum yöneticileri tarafindan görülecektir. Girmiş oldugunuz bilgileri istediğiniz zaman degiştirebilirsiniz. (Kullanıcı Adı'nız hariç) Çerez’ler : Çerez’ler, (cookie) tarafımızdan kişisel bilgi toplama aracı olarak kullanmayacaktır.

22) Forumda tüm konulardaki yazılar, bilgilendirme ve tavsiye amaçlıdır. Etik ve deontolojik açıdan hastalıkların tedavisi için veteriner hekiminize danışmalı ve hayvanınızın gerekli tedavisini yaptırmalısınız. Tedavi amaçlı veya yanlış yönlendirici mesajlar yöneticiler tarafından silinecektir ! Yine, yanlış yönlendirme içeren mesajlar yüzünden sitemiz suçlu tutulamaz !

KULLANIM ŞARTLARI :

Devam etmeden önce lütfen aşağıdaki kuralları okuyun.
BU SİTEYE GİRDİĞİNİZ ANDAN İTİBAREN AŞAĞIDAKİ ŞARTLARIN TÜMÜNÜ KABUL ETMİŞ OLUYORSUNUZ.
Tehdit edici, küfürlü, müstehcen, kaba, nefret dolu yada çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak kesinlikle yasaktır. Yazdığınız her türlü mesajdan yalnızca siz sorumlu sayılırsınız. Forum Yöneticileri bu konuda hiçbir sorumluluk üstlenmez.
Forum kurallarına uymayan mesajlar hiçbir ayrım gözetmeksizin silinir. Foruma mesaj yazarken lütfen forum kuralları dahilinde mesajlar yazmaya çalışın aksi takdirde mesajlarınız hiçbir uyarıda bulunulmadan silinir. Daha fazla bilgi için Forum Yöneticileri ile irtibata geçin.
1) Forumlarda kişi veya firmaların onurlarını zedeleyecek hakaret, küfür vs. içeren mesajları yazmak kesinlikle yasaktır.

2) Forumdaki bir kullanıcıyı bir konuda bilgisi olmadığı veya az bilgisi olduğu için veya bir konuda hatalı bilgi verdiği için suçlayıp hakaret edemezsiniz. Böyle durumlarda lütfen olaya kibarca yaklaşın.

3) Forumlarda cevabi önceden verilmiş soruları forum içerisinde aramadan gereksiz mesajlar yazıp forumda gereksiz bir karmasa yaratanlar önce uyarılıp ardından gerek görülürse forumdan uzaklaştırılacaktır. Böyle bir olaya düşmemek için forumun ARAMA özelliğini kullanınız.

4) Ayni başlığı birden fazla konu altında açamazsınız. Bununla beraber lütfen konu başlıklarına dikkat ediniz. Dikkat çekici konu başlıkları seçmek yasaktır.Konuyu anlatan başlıklar seçmeye özen gösteriniz. Buna benzer olaylarda konu silinir,gerektiğinde üyelik iptal edilebilir.

5) Forumda dil, din, ırk ve siyaset hakkında tartışma yapmak kesinlikle yasaktır,siyasi yazılarınızı siyasi içerikli forumlara üye olarak o forumlarda dile getirebilirsiniz, forumu siyasi propaganda için kullananların üyelikleri iptal edilir.

6) Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız.
Konu baslıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçmeniz gerekiyor. Yardim, lütfen,acil kişiye özel gibi başlıklar derhal silinecektir.

7) Forum bilgi paylaşım merkezi olduğu için gereksiz-kişisel tartışmalara-atışmalara girmek yasaktır. Forum bir birinize meydan okuyacak bir yer değildir.

8) Başkasına ait kişisel bilgiler yayınlamak yasaktır. (telefon numarası e-posta adresi v.b.)

9) Forum görevlileri forumdaki yetkili kişilerdir. Forum görevlilerine hakaret, küfür vs. kesinlikle yasaktır.

10) Yöneticiler her yazılan mesajı kontrol edemeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz.

11) Yöneticiler siteden sorumlu kişilerdir. Gereksiz tartışmalara girmek yasaktır. Forumlarda yöneticilere dolaylı yoldan sataşmak,üyelik iptalinize neden olabilir. Sorunlarınızı yöneticilerin özeline mesaj atarak çözünüz.

12) Forumlarda üyeler arasında yapılan link ve program paylaşımında,bilgisayarınızda oluşabilecek problemlerden kullanıcılar sorumludur. Bu yolla program indiren kullanıcılar bir virüs tarama programını muhakkak kullanmalılardır. Aksi halde site yönetimi sorumluluk kabul etmez.

13) Kategorilerde açtığınız konularda , daha sonraki günlerde de ekleme yaparsanız, ayni forumu kullanırsanız, forum kirliliğini önlemiş oluruz. Buna benzer olaylarda bu kurala uyulmaz ise yöneticiler forumu temizleme yetkisine sahiplerdir.

14) Foruma konunuzu yazdıktan sonra, lütfen forumu yukarılarda tutmak için konu ile alakasız yazılarla eklemeler yapmayınız. Bu tip eylemlerde, forum uyarı yapılmadan silinecektir. İlk mesajınızı dikkatli yazınız, ekleme yapmak isterseniz "düzenle" ile yazınızı düzeltebilirsiniz.

15) Bu forumda bulunarak tüm forum kurallarını kabul etmiş sayılırsınız. Forum kuralları haber vermeksizin değiştirilebilir.

16) Forum genelinde yazılan yazılardan yazı sahipleri sorumludur, web sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez.
17) U y a r ı :
Hukuksal tartışma yaratmamak nedeniyle, eğer herhangi bir hükümet, polis, araştırma, Korsanlıkla Mücadele Gurubu, Hayvan Hakları Örgütü, hayvan koruma memuru, tarım müdürlüğü çalışanı, hayvanlarla ilgili başka bir yapılanma veya kurum çalışanı, şirket veya grup, veya herhangi ilgili bir gruba bağlı ya da bunlardan birisinin resmi çalışanı iseniz, bu WEB sitesine GİREMEZ ve bu siteden yararlanamazsınız..
Eğer üye olur veya siteme girerseniz, bu kurallara karşı gelmiş ve 1995 yılında Bill Clinton tarafından imzalanan 431.322.12 kodlu İnternet Mahremiyeti anlaşmasını ihlal etmişsiniz demektir. Ve buradan elde ettiğiniz dosyaları saklayarak, benim Internet Sağlayıcı Servisimi ve/veya servislerimi veya şirketlerini tehdit EDEMEZSİNİZ, ve bu siteye üye olan, bu siteyi kullanan ve bu siteye giren herhangi birisini ya da aile bireyleri aleyhine DAVA AÇAMAZSINIZ. Bu siteye girmekle ve bu siteye girmeye devam etmekle açıkça yukarıda belirtilen tüm koşulları kabul etmiş sayılırsınız ve bütün uluslar arası İnternet kuralları ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre bu site içeriği hakkında, site , site kurucusu ve üyeleri aleyhine bir faaliyette bulunamaz, aleyhine dava açamaz, delil toplayamaz, şahitlik yapamaz, bu site aleyhine olabilecek hiçbir faaliyette bulunamazsınız.
Buradan sonra koşulları kabul ederek SİTE’ye girdiğiniz takdirde, yukarıda belirtilen her şeyi kabul etmiş sayılırsınız, aksi taktirde, BU SİTEYİ HEMEN TERKEDİP DAHA İLERİYE DEVAM ETMEYİNİZ!
Bu sitede yazanların görüşleri ve fikirleri bu sitenin durumu, yapısı ve görüşlerini yansıtmamaktadır ve reklam ya da ürün onaylayıcı amaçlarla kullanılamaz. Buradan siteye devam etmekle, açıkça ve bilerek yukarıda belirtilen tüm kuralları ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız ve bu sitenin tüm içeriğinin yerel, ulusal ve uluslar arası yasalara uygunluğunu onaylamış sayılırsınız. Bu siteye girmekle yukarıdaki tüm kural ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız. Aksi taktirde şimdi “Kapat, ÇIKIŞ, veya oturuma şimdi son ver’e tıklayarak bu WEB sitesini terk etmelisiniz.
Eğer benim haklarımı anlıyor ve onları kabul ediyorsanız bu demektir ki sitemde gördüğünüz her hangi bir şey özeldir ve görünmemelidir. Bu bana ait kişisel WEB serverdir ve başkasına ait değildir. Lütfen sitemi terk ediniz.
Bu sitenin sunduğu hiçbir şey, ya da olanak için sorumluluk almıyor ve kabul etmiyorum. Bu siteden öğrenilen herhangi yanlış ve sahte bir şey hiçbir şekilde hiç kimseye ve hatta bana karşı bile kullanılamayacaktır.
Bu siteden elde ettiği herhangi bir şey ile yasal olmayan işler yapanlar yasalar karşısında bireysel olarak sorumludurlar ve hiçbir şekilde sitem ya da içeriği hiçbir şekilde taraf olamaz ve gösterilemez.
Bu sitedeki tüm işlemler, sitenin üyeleri tarafından yapılmaktadır. Site yönetiminin bu işlemleri kontrol etme zorunluluğu olmadığı gibi, gönüllü olarak bu işlemi yapmaya çalışanlara da hiç bir sorumluluk yüklenemez. Site içinde yapılan her türlü işlemin tek sorumlusu ancak işlemi yapan kullanıcıdır. Site yönetimi, servis sağlayıcı ve diğer 3. şahıslara kesinlikle sorumluluk yüklenemez.
18) 5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu 'nun 5. maddesinin 3. fıkrasına göre ; Ev ve süs hayvanı satan kişiler, bu hayvanların bakımı ve korunması ile ilgili olarak yerel yönetimler tarafından düzenlenen eğitim programlarına katılarak sertifika almakla yükümlüdürler. 5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu'nun 5. maddesinin 6. fıkrasına göre ; Ev ve süs hayvanlarının üretimini ve ticaretini yapanlar, hayvanları sahiplenen ve onu üretmek için seçenler annenin ve yavrularının sağlığını tehlikeye atmamak için gerekli anatomik, fizyolojik ve davranış karakteristikleri ile ilgili önlemleri almakla yükümlüdür. H.K.K. m. 14, 1 d bendi uyarınca canlı hayvan satışı yapanlar 16 yaşından küçüklere satış yapamazlar.
Yukarıda belirtilen maddeler uyarınca, bu siteyi kullanmaya devam ettiğinizde, ilan verirken, hayvan satış sertifikanız olduğunu, gerekli tüm önlemleri aldığınızı ve 16 yaşından küçüklere hayvan satışı yapmadığınızı kabul etmiş oluyorsunuz. Aksi durumlarda tüm sorumluluğun size ait olduğunu biliyor, bu ve benzer nedenlerle ortaya çıkabilecek tüm sorunlarda tek sorumluluğun sizde olduğunu kabul ediyorsunuz. Bu tür sorunlarda sitemizin, servis sağlayıcılarımızın ve yöneticilerimizin hiç bir sorumluluk taşımadığını kabul ediyor, bu sitedeki tüm işlemlerden, sadece işlemi yapan kullanıcının sorumlu olduğunu kabul ediyorsunuz.
Sitemiz özgür internet ortamında, ücretsiz olarak evcil hayvan ilanlarının verilebildiği bir platformdur. Bu platformun kontrol sorumluluğu yoktur ve kullanıcının yaptığı her işlemden sadece kullanıcının kendisi sorumludur. Biz size, ilan verebileceğiniz bir ortam oluşturduk, nasıl ilanlar vereceğiniz, nelere dikkat edeceğiniz ve bu ilanları verebilmek için gerekli yetkilerinizin olup olmadığı yalnızca sizi ilgilendirmektedir.
19) Sitemizde 18 yaşından küçüklerin evcil hayvan satması, alması, ilan vermesi veya ilanlara cevap yazması, 16 yaşından küçüklerin üye olması veya siteyi kullanması yasaktır.
20) Bu siteye girerek, www.evcil.info ve/veya buna bağlı, benzer veya özdeş sitelerin hiç birine, adres veya site sahiplerine, servis sağlayıcılarına, çalışanlarına veya gönüllülerine, hiç bir yasal işlem yapamayacağınızı kabul ediyor, bu sitede kanıt toplama, ekran görüntüsü alma, yazı kopyalama, resim çekme, sitenin tümünü veya belirli bir kısmını kaydetme, saklama veya dağıtma gibi hiç bir faaliyeti yapamayacağınızı kabul ettiğinizi belirtiyorsunuz.
21) Buradaki ve kullanım şartları bölümümüzdeki ve/veya diğer bölümlerimizdeki kuralların istenildiği zaman değiştirilebileceğini, bu kuralları ve uyarıları sürekli takip etme yükümlülüğünüzün bulunduğunu, sitemizin bu kural değişikliklerini size bildirme zorunluluğunun olmadığını kabul ediyorsunuz.

Bu siteyi kullanan herkes, buradaki şartları ve ayrıca Kullanım Şartları bölümünü tamamen okumuş ve kabul etmiş sayılır. Aksi iddia edilemez, aksine işlem yapılamaz. Size bu siteyi kullanabilmeniz için belli şartlara bağlı kalmanız gerektiğini ve bu şartların sitemizde açıkça yazdığını söylüyor ve bu siteye girdiğiniz andan itibaren bu şartları kabul etmek zorunda olduğunuzu bildiriyoruz. Yaşınızı veya kişisel bilgilerinizi doğru yazmanız gerektiğini, yazmadığınız taktirde doğabilecek her türlü yasal durumlarda tek sorumluluğun size ait olduğunu belirtiyoruz.

Bu siteyi kullandığınız takdirde yukarıdaki kuralları kabul ettiğiniz varsayılır. Lütfen Forum Kurallarını dikkatli bir şekilde okuyun. Lütfen bu sayfayı sürekli takip edin.

Düzenleyen ByCompleX - 12.Şubat.2009 Saat 10:24

Sayın Ziyaretçimiz,
ilandaki resimleri, linkleri ve iletişim bilgilerini tam olarak görüntüleyebilmek ve ilan sahibiyle bağlantıya geçebilmek için lütfen üye olunuz.
Üyelik işlemi yalnızca 1 dk sürmekte ve tamamen ücretsizdir.
Üye olmak için tıklayınız.

IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Foruma Atla